09050942046
افتتاح شعبه مرکز مشاوره هدایت فرهیختگان جوان در استان اصفهان

افتتاح شعبه مرکز مشاوره هدایت فرهیختگان جوان در استان اصفهان

چهارمین همایش ملی روان‌شناسی مدرسه

چهارمین همایش ملی روان‌شناسی مدرسه

حضور موسسه هدایت فرهیختگان جوان در گردهمایی طرح رایاد برکت


یکشنبه , 18 فوریه 2018
 


بنیاد برکت با هدف گسترش و تامین همه جانبه عدالت آموزشی از طریق توانمند سازی معلمین و تهیه و توزیع محتوای الکترونیک با کیفیت و ارائه یارانه هدفمند به مناطق کمتر توسعه یافته اقدام به اجرای طرح رایاد نموده است .

گویا آی تی – موسسه دانش بنیان برکت با هدف گسترش و تامین همه جانبه عدالت آموزشی از طریق توانمند سازی معلمین و تهیه و توزیع محتوای الکترونیک با کیفیت و ارائه یارانه هدفمند آموزش الکترونیک به مناطق کمتر توسعه یافته، اقدام به اجرای طرح رایاد نموده است.

این طرح که با تمرکز بر حوزه های اصلی محتوا و خدمات آموزشی الکترونیکی، هدف غایی توسعه عدالت آموزشی در مناطق کمتر توسعه یافته را از طریق بهبود آموزش الکترونیکی دنبال می‌کند، با حضور آقای مهندس کلانتری نماینده موسسه دانش بنیان برکت، آقای دکتر حسینی مدیر اجرایی کارگزاری طرح رایاد برکت و جمعی از مسئولین و فرهیختگان از ۱۲ مدرسه اسلامشهر برای اولین بار در این شهرستان کلید خورد.

آقای مهندس کلانتری با بیان اهداف اصلی و اقدامات موسسه دانش بنیان برکت در راستای توسعه عدالت آموزشی در مناطق کمتر توسعه یافته کشور، چشم انداز و اثرگذاری این طرح در این مناطق توضیحاتی را بیان کردند.

در ادامه، آقای نیافرد دبیر ریاضی مدارس اسلامشهر از تجارب خود در مورد استفاده از آموزش الکترونیک در مدرسه و نتیجه بخش بودن این طرح برای یادگیری بهتر دانش آموزان و بازدهی بیشتر نسبت به روش های قبلی، احساس رضایت و خشنودی کردند.

در ادامه، آقای دکتر حسینی جزئیات طرح رایاد برکت را تشریح نمودند که در آن به ایجاد شبکه و توانمندسازی معلمان، گسترش و تامین همه جانبه عدالت آموزشی، ارائه یارانه هدفمند به مناطق کمتر توسعه یافته جهت بهره‌مندی از محتوا و خدمات آموزش الکترونیک و تامین و توزیع محتوای الکترونیک با کیفیت پرداخته می‎شود. سپس، نحوه استفاده از ربات تلگرامی را تبیین کردند و ملزومات عضویت طرح رایاد برکت برای معلمان علاقه‌مند را شرح دادند که شامل دسترسی به حداقل یک ابزار الکترونیکی جهت استفاده از محتوا و خدمات آموزشی الکترونیکی ارائه شده، اتصال به شبکه اینترنت با سرعت مناسب (حتی اینترنت تلفن همراه) و قرار داشتن محل تدریس در یکی از مناطق کمتر توسعه یافته به لحاظ برخورداری از امکانات آموزشی و منابع در دسترس دانش‌آموزان می‌باشد.

لازم به ذکر است در این گردهمایی ۶ شرکت هدایت فرهیختگان جوان، نورنگار، کمان آکادمی، لرنیتو، میشا و کوشا و رهاورد دانش از خدمات و محصولات خود رونمایی و معرفی به عمل آوردند و در انتهای مراسم به گفتگو و تعامل دوطرفه با معلمان درمورد محصولات و خدمات خود پرداختند.

    نظر خود را ارسال کنید

 * 
 * 
 * 
تصویر امنیتی :  *  captcha